Forum Discuţii juridice Legislaţie europeană, CEDO, UE, ... imi da cineva adresa de la curtea internationala de la ...
Discuție deschisă în Legislaţie europeană, CEDO, UE, proceduri europene

imi da cineva adresa de la curtea internationala de la strasbourg

in ce limba trebuie trimisa intampinare a?
ma costa ceva ?
cu atat pot sa te ajut [ link extern ]
Mai bine adreseazate aici, ca este in limba romana:

[ link extern ]

De alta parte, formular, jurisprudenta tot in limba romana, cum trebuie sa te adreseze, ong-uri in Romania care te da asistenta gratuita, etc. sunt aici: [ link extern ] /

acolo sa va uitati jos in stinga si sa vedeti toate linkuri dorite. Un exemplu, acolo in [ link extern ]
Consiliul Europei
F-67075 Strasbourg Cedex
FRANTA
Tel: 00 333 88 41 20 18
F ax: 00 333 88 41 27 30
[ link extern ]

Dar si mai multe informatia, cerere oficiala, etc. asa cum ti am zis.