avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1842 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... intreprindere individuala
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

intreprindere individuala

Am o intreprindere individuala si as dori sa stiu daca pe langa contributia la CAS mai trebui sa cotizez si altundeva(sanatate,somaj).Multumesc anticipat.

Alte discuții în legătură

Titular ii angajat in alta firma AlinaDumitrache AlinaDumitrache Am o II cu prestari servicii intracomunitare, platitor tva, inregistrat ROI si as dori sa stiu daca pot fi angajat la alta intreprindere individuala cu program ... (vezi toată discuția)
Cass maggia87 maggia87 Buna ziua! In luna mai a anului 2009 mama a descoperit ca are heptita C. In momentul respectiv era angajata la o intreprindere. Si-a depus dosarul pentru ... (vezi toată discuția)
Inregistrare i.i. sedynubot sedynubot As dori sa stiu daca i.i. (intreprinderea individuala) avand ca titular pensionar pt.limita de varsta, are obligatia de a se inregistra ca platitor pt.asig.de ... (vezi toată discuția)