Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Conditii de obtinere a subventiei pentru caldura
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Conditii de obtinere a subventiei pentru caldura

Buna seara,

Locuim impreuna cu soacra mea ( care este unica propietara a locuintei), avand toti membrii familiei mutatia la aceasta adresa , iar veniturile noastre cumulate corespund criteriilor de acordare a subventiei pentru caldura.Eu, am o propietate dobandita inainte de casatorie,Putem obtine subventia?
Va multumesc!!!
Cititi acest articol. E destul de neclar cu "casa de vacanta" in sensul ca nu stiu de ce o casa de vacanta ar fi mai breaza decat o a doua proprietate.
www.avocatnet.ro/content/art...