Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate COPII PLECATI IN SUA...
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

COPII PLECATI IN SUA...

Un parinte,are 2 fete,care au plecat in SUA,de cativa ani buni.
Acest parinte,nu mai stie nimic de aceste fete. Are o adresa unde au locuit cele doua fete - undeva prin Atlanta,Georgia.
Ar putea lua legatura cu ambasada SUA la Bucuresti,pentru a cere detalii,avand in vedere ca fetele au cetatenie americana ?
Sau,exista o alta posibilitate de a obtine astfel de amanunte despre fete ?
Va multumesc.
Cineva care nu stia ce sa intamplat cu altcineva in Spania eu am sunat direct la Politia si am gasit-o.
Exista un departament de missing persons (persoane disparute) in Atlanta: Dlor. D. Loy / W. Murdock
404-546-4235 (prefixul de georgia)
Informatia generala a politia: tfn Police Information - (404) 614-6544
O adresa e mail: apdwebmaster@atlantaga.gov
Va multumesc. Voi incerca sa ajut omul. O zi buna.
Cu placere. Week end placut!
daca sint cetateni americani, au carnet de conducere, stii numele si data nasterii poti sa ii gasesti mai usor contra unei sume de bani in care afli detaliile dorite.
asa se foloseste cind vrei sa ai o relatie cu cineva privata sau de afaceri.
Au cetatenie americana. Posibil sa posede carnet de conducere.
Cui ar trebui sa dau bani si cati,pentru a afla detalii despre cele doua persoane ?
Legal,sau mai putin legal ?
Va multumesc.

Pink_Martini a scris:

daca sint cetateni americani, au carnet de conducere, stii numele si data nasterii poti sa ii gasesti mai usor contra unei sume de bani in care afli detaliile dorite.
asa se foloseste cind vrei sa ai o relatie cu cineva privata sau de afaceri.