avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 839 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... contract de colaborare firma romana/firma germana
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

contract de colaborare firma romana/firma germana

as dori sa stiu ce acte imi trebuie ca sa semnez un contract de colaborare cu o firma germana in domeniul amenajari si constructii ,precizez ca activitatea se va desfasura in germania,multumesc si astept un raspuns

Alte discuții în legătură

Inchiriere personal in germania ionescu_razvan ionescu_razvan Buna ziua As dori sa stiu ce autorizari sunt necesare pentru a inchiria cateva persoane din personalul actual pentru a lucra in Germania pentru o perioada de ... (vezi toată discuția)
Detasare muncitori romani in germania,cu contract firma din olanda rolin rolin Am citit mare parte din materialele expuse,insa tot nelamurit sunt.Mai exact vreau sa stiu exact care sunt pasii de facut conform ultimelor modificari aparute ... (vezi toată discuția)
Firma din romania- vreau sa desfasor legal activitate in strainatate marinar marinar Buna ziua, am o firma de constructii care-si desfasoara activitatea din 2005, fara datorii la stat, fara alte probleme. As vrea sa intru pe piata ... (vezi toată discuția)