Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general ordinul 3055
Discuție deschisă în Contabilitate în general

ordinul 3055

buna seara,am si eu nevoie de ordinul 3055/2009 si nu l pot salva in format pdf.nu imi permite calculatorul.as avea nevoie de el in word.ma poate ajuta cineva?multumesc
Lasa o adresa de mail ca sa il trimit. Daca nu vrei aici lasa un mesaj privat.
Ghid practic cuprinzând unele aspecte privind aplicarea Reglementărilor contabile conforme cu Directiva a IV-a a CEE, parte componentă a Reglementărilor contabile conforme cu directivele europene, aprobate prin Ordinul ministrului finanţelor publice nr.3055/2009

[ link extern ]
katica, utilizator