avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 822 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general ordinul 3055
Discuție deschisă în Contabilitate în general

ordinul 3055

buna seara,am si eu nevoie de ordinul 3055/2009 si nu l pot salva in format pdf.nu imi permite calculatorul.as avea nevoie de el in word.ma poate ajuta cineva?multumesc
Cel mai recent răspuns: katica , utilizator 22:34, 24 Octombrie 2010
Lasa o adresa de mail ca sa il trimit. Daca nu vrei aici lasa un mesaj privat.
Ghid practic cuprinzând unele aspecte privind aplicarea Reglementărilor contabile conforme cu Directiva a IV-a a CEE, parte componentă a Reglementărilor contabile conforme cu directivele europene, aprobate prin Ordinul ministrului finanţelor publice nr.3055/2009

[ link extern ]
Ultima modificare: Duminică, 24 Octombrie 2010
katica, utilizator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Bilant 30.06.2012 nukarela nukarela O FIRMA INFIINTATA IN ANUL 2012 DEPUNE BILANT LA DATA DE 30.06.2012? (vezi toată discuția)
Descarcati! nou! bilant iunie! raportari contabile la 30 iunie 2011 pentru operatori economici Valentin_buzau Valentin_buzau [b]BILANT IUNIE! Raportari contabile la 30 iunie 2011 pentru operatori economici [/b] A aparut kitul pt bilantul la 30.06.2011.Il puteti descarca de aici: ... (vezi toată discuția)
Proceduri dupa inmatriculare firma; tip contabilitate dona77 dona77 Dupa inmatricularea unui SRL, in afara de depunerea Declaratiei 010 la administratia financiara mai sunt necesare si alte demersuri? De ex., trebuie obtinuta o ... (vezi toată discuția)