Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale inffintari firme
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

inffintari firme

ce condiTII TREBUIE SA INDEPLINESC PENTRU A-MI DECSHIDE O DRAGHERIE SAU UN PLAFAR?
Pentru inceput infiintati un SRL. Consultati legea farmaciei. Pentru drogherie trebuie sa aveti angajat un asistent de farmacie.
Înainte de a înfiinţa, discutaţi la Colegiul farmaciştilor.

Pentru plafar, nu aveţi nevoie de nimic special.
Ceaiurile şi suplimentele alimentare au regim de alimentară. Nimic special.

Alberto Kurtyan