Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Admitere Barou 2010
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Admitere Barou 2010

va rog mult daca se poate sa imi trimita si mie cineva sintezele in format electronic pe adresa anca_poop@yahoo.com. Multumesc si spor la invatat
Salut Anca .
Le-am solicitat si eu , dar mi s-a raspuns ca ma costa 250 RON, asa ca am renuntat
Eu mi-am mai comandat niste sinteze pt barou 2010 de la editura Nomina Lex , am platit 350 RON pe pachet , dar nu sunt bune de nimic. Bani aruncati in vant.
Asa ca invat tot dupa cursuri si tratatele consacrate.
Spor si tie.
Credeam ca are cineva sinteze (subiecte rezolvate de colegi care au dat examen)dar "free".Si eu am invatat dupa cursuri,dar ma gandeam sa vad si niste sinteze.Poate e mai bine ca nu le gasesc , ca mai mult ma ameteam.Mersi mult. Succes
Asta cautam si eu . Daca afli ceva te rog anunta-ma si pe mine .
Merci .
Dumitru Beniamin Hotea , Consilier juridic
ce noutati mai aveti (in special cei din bucuresti, care sunt mai bine informati) despre examenul pentru cei definitivi in alte profesii? cate zile tine... cum se dau subiectele?