Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 cod caen inmatriculari auto
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

cod caen inmatriculari auto

Salut,
ma intereseaza un cod caen pt.inmatriculari auto si unul pt.depunerea declaratiei intrastat (tert).
7022 Activităţi de consultanţă pentru afaceri şi management
8299 Alte activităţi de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
8219 Activităţi de fotocopiere, de pregătire a documentelor şi alte activităţi specializate de secretariat

Eu aceste coduri le-as recomanda
multumesc ...pt.informatii