Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Ajutorul la caldura pe 2010
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Ajutorul la caldura pe 2010

Buna ziua ,
as dori sa stiu cum se v-a aplica subventia la caldura , blocul avand centrala termica si factura de gaz fiind emisa pe asociatie, administratorul v-a aplica subventia din totalul intretinerii / ap sau cum?
:( mda , eu ma incadrez in procentul de 80% si intretinerea, va dau un exemplu , cred ca o sa fie in jur de 200-250 roni cu tot cu caldura
chara, utilizator