avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1198 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Ajutorul la caldura pe 2010
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Ajutorul la caldura pe 2010

Buna ziua ,
as dori sa stiu cum se v-a aplica subventia la caldura , blocul avand centrala termica si factura de gaz fiind emisa pe asociatie, administratorul v-a aplica subventia din totalul intretinerii / ap sau cum?
Cel mai recent răspuns: chara , utilizator 09:14, 19 Noiembrie 2010
:( mda , eu ma incadrez in procentul de 80% si intretinerea, va dau un exemplu , cred ca o sa fie in jur de 200-250 roni cu tot cu caldura
Ultima modificare: Vineri, 19 Noiembrie 2010
chara, utilizator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Subventie de 50% STARGATE1 STARGATE1 Vin la dv. cu o mare nelamurire ! Locuiesc intr-un bloc de garsoniere patronate de o firma deci sunt chirias ! Am depus cererea de acordare a ajutorului ... (vezi toată discuția)
Nelamurire viorica98 viorica98 Ajutorul meu lunar pentru incalzirea locuintei cu energie termica pentru luna noiembrie a fost in valoare(maxim) de 124.12 ron.Pe lista de cheltuieli aferente ... (vezi toată discuția)
Este discriminare? scarlet scarlet asociatia de proprietari are dreptul sa-mi conditioneze acordarea ajutorului pentru incalzire de trecerea la intretinere a fiicelor mele? mentionez ca sunt ... (vezi toată discuția)