avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 789 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Despre sentita
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Despre sentita

Buna Seara..am un prieten care astazi a avut sentinta.
ce sa intamplat azi la proces?ia dat pedeapsa?sau mai dureaza?si de ce?
si cat dureaza..

astept informatii urgent
Va Multsumesc!
Cel mai recent răspuns: romeo_gl , utilizator 22:28, 20 Noiembrie 2010
Pentru lamuriri,fie contactati telefonic instanta,fie accesati site-ul acesteia,unde va fi publicata solutia-fara motivare
Pai de unde sa stim noi ce s-a intamplat la proces:)? Verificati la condica in arhiva maine dimineata. Oricum, mai dati detalii...era in fond, apel??

Av. Claudiu Sorin Feteanu
pai a fost judecat de taharie si a avut mai multe procese.vinovatu fiind deja la P.M.T
Si azi am inteles ca a fost sentinta.raspunsul il da pe loc sau mai dureaza?
in principiu asta vreau sa stiu daca ia dat pedeapsa azi..sau sa putut amana iar
Stimate domn,
Acesta nu este un serviciu,care va cauta dvs sentintele judecatoresti pronuntate de instante impotriva prietenilor dvs.
Aveti posibilitatea sa accesati portalul instantelor de judecata sau chiar sa va intrebati prietenul sau familia sa
ati inteles gresit ce am vrut eu sa stiu;)
nu vroiam sa cautati dmv nush ce.vroiam sa stiu cum sta treaba cu sentinta.cum se da..in kte zile.chestii din astea

Alte discuții în legătură

Contestatie la executare lucas1 lucas1 Societatea a fost chemata in instanta in calitate de tert poprit. Citatia a ajuns la societate in data de 5 ( vineri), termenul dat de instanta fiind 9 ... (vezi toată discuția)
Help! cum aflu despre o hotarare judecatoreasca (am nr dosar)? petre059 petre059 va rog sa ma ajutati cu un raspuns ,as dori sa stiu cum pot afla o hotarare judecatoreasca in cazul unui proces penal care a avut loc in anul 2001.am nr. ... (vezi toată discuția)
Cerere suspendare executare pedeapsa sub supraveghere niculaucarmen niculaucarmen pot formula o cerere de susupendare a executarii pedepsei sub supravegheze, pedeapsa este de 3 ani si 6 luni, perioada de incercare 6 ani. Sentinta penala a ... (vezi toată discuția)