avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 382 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Proiect cod asistenta sociala
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Proiect cod asistenta sociala

Buna ziua, are cineva proiectul codului de asistenta sociala?
Ma interesa sa il citesc si, desi spun ca este in dezbateri pe site-ul Ministerului Muncii, nu il gasesc.

Va multumesc anticipat.
Cel mai recent răspuns: dianami , utilizator 13:13, 23 August 2011
Urmati link-ul din subsolul acestei pagini:
[ link extern ]
aici este proiectul supus dezbaterii in luna aprilie. nu stiu, insa, care este forma finala pentru ca nici eu nu am gasit-o.

[ link extern ]
am gasit forma care a ajuns la senat. mmai jos este link-ul unde gasiti toate documentele si stadiul actual:

[ link extern ]

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Promulgare proiect de lege Irina_sebea Irina_sebea Buna seara, As dori sa stiu, pentru acest proiect de lege http://www.cdep.ro/pls/proiecte/upl_pck2015.proiect?idp=16642 , cam cand credeti ca o sa fie ... (vezi toată discuția)
Proiect de normativ de montare ºi exploatare a repartitoarelor de costuri eliasav eliasav Documentul apare pe site-ul ANRSC pe pagina dedicata proiectelor de acte normative, dar fara a se preciza data postarii si perioada pana la care este/a fost ... (vezi toată discuția)
Procedura de reconsiderare activitati independente in dependente Popu Popu Noi modificari aduse codului fiscal: [quot]1. La articolul 7 alineatul (1) punctul 2 după subpunctul 2.2 se introduce un nou subpunct, subpct. 2.3, cu ... (vezi toată discuția)