Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Proiect cod asistenta sociala
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Proiect cod asistenta sociala

Buna ziua, are cineva proiectul codului de asistenta sociala?
Ma interesa sa il citesc si, desi spun ca este in dezbateri pe site-ul Ministerului Muncii, nu il gasesc.

Va multumesc anticipat.
Urmati link-ul din subsolul acestei pagini:
[ link extern ]
aici este proiectul supus dezbaterii in luna aprilie. nu stiu, insa, care este forma finala pentru ca nici eu nu am gasit-o.

[ link extern ]
am gasit forma care a ajuns la senat. mmai jos este link-ul unde gasiti toate documentele si stadiul actual:

[ link extern ]