Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Facultatea la seral - vechime?
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Facultatea la seral - vechime?

ABSOLVIND FACULTATEA LA SERAL,DAR NELUCRIND NICAIERI SE POATE LUA IN CONSIDERARE LA VECHIME IN MUNCA ?
Nu. Numai cursurile de zi ale invatamantului universitar se asimileaza stagiului de cotizare (temei legal: art. 38, alin. 1, lit. b) din Legea nr. 19/2000).