Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... angajare asistent medical
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

angajare asistent medical

stiu ca nu aici ar trebui postat acest subiect dar.....
puteti sa mi spuneti de unde pot obtine o bibliografie sau subiecte date la examenul de angajare ca asistent medical la spitalul de psihiatrie iasi???
mentionez ca cei de la resurse umane de la spitaul socola nu au dorit sa mi furnizeze astfel de informatii, si nu inteleg de ce...odata ce au scos posturi la concurs si in anunt precizeaza "bibliografia se ia de la resurse umane"......dar...in fine, la noi in tara totu i posibil:(
va multumesc.
Cum ti-au motivat cei de la resurse umane refuzul de a-ti furniza bibliografia?
De obicei aceasta se afiseaza.
daca au un site ............le poti scoate de acolo ...dupa atitudinea lor se pare ca postul este ocupat deja #-o , daca ti-au refuzat cererea de a-ti da bibliografia......
incearca sa vb la conducerea spitalului ....
n am gasit nimic pe site ........:(
ai cerut prin cerere sa-ti comunice bibliografia ? Poate se comunica numai celor care isi depun dosarul ptr angajare.
Se poate sa furnizeze aceste informatii doar celor care se inscriu la concurs sau poti incearca sa te uiti la avizierul unitatii ...multe dintre institutiile publice afiseaza datele concursului, posturile scoase la concurs si bibliografia.