Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... schimbare program vizita
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

schimbare program vizita

care ar fi imprejurarile care s-ar schimba pt a duce la schimbarea (marirea programului de vizita) unui program de vizita in conformitate cu art 44?
va multumesc!
depinde si de programul existent si de varsta copilului pt a obtine un alt program. ganditi-va ce s-a schimbat de la ultima decizie a instantei...varsta copilului, programul parintelui, domiciliul etc
nimic in afara de varsta copilului...e suficient?