avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 865 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Va rog ajutati-ma urgent!
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Va rog ajutati-ma urgent!

Caut o sentinta pentru un dosar din 2008... adica dosar nr.... /2008.
Judecata si sentinta s-au dat la judecatoria Baia Mare, si nu mai gasesc sentinta... (care a fost data in 2010).:O
Va rog sa imi spuneti ce trebuie sa fac, si unde trebuie sa caut.
Va multumesc mult!
Cel mai recent răspuns: MARTA SIMONA PETRE , Avocat 18:45, 26 Decembrie 2010
vreti sa o gasiti pe net?
nu ati primit sentinta acasa?
la arhiva judecatoriei ar fi bine sa va interesati.
intrati pe just.ro portalul instantelor de judecata.
Intrati pe judecatoria Baia Mare
Dati clic pe Dosare
la parte scrieti numele
Succes
pentru o copie a sentintei trebuie sa mergeti la Judecatoria Baia Mare, daca nu sunteti parte in dosar aveti nevoie de procura speciala.

Solitia si cateva detalii cu privire la rezolvarea cauzei posibil sa gasiti pe portal.just.ro

O seara buna si La multi ani.

Alte discuții în legătură

Pentru o simpla stampila este nevoie de o cerere? raluk_s raluk_s buna seara, As avea o intrebare, daca ma puteti ajuta... Doresc sa imi schimb buletinu, la buletine mi s-a spus ca imi trebuie stampila pe sentinta ... (vezi toată discuția)
Cum pot recupera hotararea de divort de la tribunalul din cornetu-ilfov? safta ioana safta ioana In anul 2009 luna mai ,am terminat divortul cu fostul sot ,o luna mai tarziu am primit acasa hotararea de divort definitiva si irevocabila.In aceea hotarare ... (vezi toată discuția)
legalizare hotarare divort ContSters241624 ContSters241624 Buna seara, As dori sa ma indrumati, care sunt pasii pe care trebuie sa-i fac , dupa ce voi primi hotararea de divort ,unde trebuie sa merg , daca trebuie ... (vezi toată discuția)