Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Va rog ajutati-ma urgent!
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Va rog ajutati-ma urgent!

Caut o sentinta pentru un dosar din 2008... adica dosar nr.... /2008.
Judecata si sentinta s-au dat la judecatoria Baia Mare, si nu mai gasesc sentinta... (care a fost data in 2010).:O
Va rog sa imi spuneti ce trebuie sa fac, si unde trebuie sa caut.
Va multumesc mult!
vreti sa o gasiti pe net?
nu ati primit sentinta acasa?
la arhiva judecatoriei ar fi bine sa va interesati.
intrati pe just.ro portalul instantelor de judecata.
Intrati pe judecatoria Baia Mare
Dati clic pe Dosare
la parte scrieti numele
Succes
pentru o copie a sentintei trebuie sa mergeti la Judecatoria Baia Mare, daca nu sunteti parte in dosar aveti nevoie de procura speciala.

Solitia si cateva detalii cu privire la rezolvarea cauzei posibil sa gasiti pe portal.just.ro

O seara buna si La multi ani.