Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Comisia de casare
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Comisia de casare

Care este cadrul legal de casare a medicamentelor in spitale?Prejudiciul cine il suporta?Comisia din cine se formeaza?
Sesizati ordonatorul, care va lua masurile de cercetare a cauzelor. Daca sunt cauze imputabile, comisiile infiintate in acest scop din salariatii institutiei, vor face propunerile de rigoare.