Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Taxe si impozite.
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Taxe si impozite.

Sunt pensinar. Pe talonul de pensie mi se retine impozitul de 16 % plus 5,5% pentru casa de sanatate, sunt angajatul unei asociatii de proprietari cu conventie, mi se retine impozitul de 16% pe venit.
Asociatia de proprietari si eu trebuie sa mai platim alte impozite si taxe catre stat?
Va multumesc.
cititi aici

[ link extern ] /