Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... comision carti de munca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

comision carti de munca

comisionul pt cartile de munca care se platea la ITM de catre angajator (0.25-0.75%)
a fost inlocuit in 20110cu altceva ( pt Registrul GEneral de evidenta)
Va multumesc
Nu s-a inlocuit cu nimic.S-a abrogat prevederea cu obligativitatea declararii si platii comisionului.
Se mai plateste numai comisionul aferent lunii decembrie 2010.