Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... pensie anticipat
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

pensie anticipat

ce conditii trebuie sa indeplinesc pentru a iesi la pensie anticipat,eu fiind nascut in 1958?mentionez ca am muncit 25 de ani.
1)Varsta de 60 de ani;
2)stagiu total de cotizare de 43 de ani,fara stagiu asimilat.