Forum Bani şi Afaceri ... Tendinţe în lumea creditării prima pentru constructie locuinta
Discuție deschisă în Tendinţe în lumea creditării

prima pentru constructie locuinta

Vreau sa-mi construiesc o casa si ma intereseaza, ce subventii si in ce conditii pot obtine. ma intereseaza inclusiv cele pentru alternative de incalzire(panouri solare sau altele).
Cauta prin internet programa casa verde. Eu am obtinut acest sprijin de 6 mii de lei pentru incalzire apei si stiu ca sunt si 8 mii pentru incalzire casei. Ministerul de Mediu implementeasa acest program.