Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Se mai aplica ,,Ordonanta de urgenta nr. 55/2010 '' si ...
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Se mai aplica ,,Ordonanta de urgenta nr. 55/2010 '' si in 2011?

Buna seara.

Se mai aplica OUG 55/2010, privind unele masuri de reducere a cheltuielilor publice, in 2011?
Buna seara,

Din pacate, da. Cel putin pana la 31.12.2011
Multumesc mult!