Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... ce putere are o viza de flotant?
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

ce putere are o viza de flotant?

in 2004 am cumparat un apartament , in 2005 m/am casatorit si am trecut/o in spatiu pe sotia mea , in prezent intentionez sa divortez si bineinteles sa ramin singur in casa
Apartamentul a fost achizitionat integral de dvs inainte de casatorie ?
daca nu pleaca de bunavoie, actionati in judecata pt evacuare
da