Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Au aparut Norme metodologice de aplicare a Legilor ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Au aparut Norme metodologice de aplicare a Legilor 276/2010 si 277/2010?

stiti ceva de aparitia normelor metodologice de aplicare a legilor 276 si 277 /2010?
multumesc#-o
HOTARARE nr. 38 din 19 ianuarie 2011
pentru aprobarea Normelor metodologice de aplicare a prevederilor Legii nr. 277/2010 privind alocatia pentru sustinerea familie,celelalte nu au aparut!