Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... recuperare taxa poluare
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

recuperare taxa poluare

Buna ziua, ma intereseaza recuperarea taxei de poluare platita in 2010 (6808lei) spre finalul anului pt inmatricularea unei autoutilitare VW Crafter.Daca ma poate ajuta cineva in vederea contactarii unui avocat care se ocupa cu asa ceva. Multumesc- 0742049610;0742049620;0364104227. Mentionez ca e vorba de Cluj Napoca.
mikerom, utilizator
Sfatul meu ar fi sa cautati dumneavoastra un avocat in zona. Este foarte usor: aveti la dispozitie site-ul Baroului Cluj unde puteti gasi informatii despre avocati.

Succes!
La acest moment din pacate, Curtea de Ap el Cluj nu va da castig de cauza in cazul acestei taxe.