avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 791 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... recuperare taxa poluare
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

recuperare taxa poluare

Buna ziua, ma intereseaza recuperarea taxei de poluare platita in 2010 (6808lei) spre finalul anului pt inmatricularea unei autoutilitare VW Crafter.Daca ma poate ajuta cineva in vederea contactarii unui avocat care se ocupa cu asa ceva. Multumesc- 0742049610;0742049620;0364104227. Mentionez ca e vorba de Cluj Napoca.
Ultima modificare: Marți, 25 Ianuarie 2011
mikerom, utilizator
Cel mai recent răspuns: Cabinet avocat Larisa Dudciuc , Avocat 07:31, 26 Ianuarie 2011
Sfatul meu ar fi sa cautati dumneavoastra un avocat in zona. Este foarte usor: aveti la dispozitie site-ul Baroului Cluj unde puteti gasi informatii despre avocati.

Succes!
La acest moment din pacate, Curtea de Ap el Cluj nu va da castig de cauza in cazul acestei taxe.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Recuperare taxa auto maneas maneas buna seara!daca am platit taxa de poluare ptr a inscrie masina,o mai pot recupera cumva?si daca da,cum?va multumesc (vezi toată discuția)
Se poate recupera taxa de poluare? catalin06 catalin06 buna ziua am un vw bora,an fabricatie 2001,inmatriculat in tara in data de 06.10.2008.as vrea sa stiu daca as putea recupera taxa de poluare, daca se ... (vezi toată discuția)
Recuperare taxa poluare(auto) danutz01 danutz01 Am introdus in tara , in luna octombrie 2008 un autoturism provenind din Germania.Am platit taxa de poluare si am inmatriculat in Romania ... (vezi toată discuția)