Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... promovare contract munca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

promovare contract munca

O persoana incadrata pe contract de munca, care a terminat studii universitare.
Conform carui act normativ se organizeaza concursul de promovare in clasa?
Multumesc,
diana_76 a scris:

O persoana incadrata pe contract de munca, care a terminat studii universitare.
Conform carui act normativ se organizeaza concursul de promovare in clasa?
Multumesc,

ce clasa? despre ce este vorba?
daca vrei sa primesti unr aspuns, formuleaza intrebarea cu toate detaliile necesare ca sa stim la ce te referi ;)
diana_76 a scris:

O persoana incadrata pe contract de munca, care a terminat studii universitare.
Conform carui act normativ se organizeaza concursul de promovare in clasa?
Multumesc,

In ce sector lucreaza , bugetar sau privat?
in sectorul bugetar, ma refer la examenul/concursul de trecere de pe studii medii, pe studii superioare, functie contractuala.
diana_76, utilizator