Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... legea 10
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

legea 10

buna ziua caut urgent avocat pentru solutionarea unui dosar la anrp teren 17060 mp intravilan in baia mare email extenssy@yahoo.com va sun eu pt detalii multumesc
Pentru a o mai buna operativitate, intra pe pagina "Consultanti", in partea de sus a paginii dai cautare consultanti, prin selectare pe judet si profesie, si ii poti contacta direct pe avocatii din zona, sa le prezinti problema.