Forum Discuţii juridice Achiziţii publice ACHIZITIILE EXCEPTATE DE LA OUG 34/2006
Discuție deschisă în Achiziţii publice

ACHIZITIILE EXCEPTATE DE LA OUG 34/2006

Buna seara,

As dori sa stiu daca PAAP-ul contine si achizitiile exceptate de la OUG 34/2006? Concret, ma refer la contractele de medicina muncii si de formare profesionala.
PAAP trebuie sa contina toate contractele pe care intentionati sa le atribuiti in 2011, inclusiv cele care se incheie in baza prevederilor art. 16 din OUG nr. 34/2006 cu modificarile si completarile ulterioare.