Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... examen de primire in avocatura
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

examen de primire in avocatura

buna..oare ma poate ajuta cineva in legatura cu subiectele, bibliografia care se vor da anul acesta..sau daca pot invata din cea veche de anul trecut:-/
Bibliografia si tematica pentru examen vor fi publicate cu cel putin 60 de zile inainte de data examenului si cum deocamdata nu se stie cand va fi examenul anul acesta,puteti invata dupa tematica de anul trecut.;)