avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 281 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Contract prestari servicii web
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Contract prestari servicii web

Buna ziua,
Imi puteti spune cam cat ar costa intocmirea unui contract pentru prestari servicii web ?
M-ar interesa ca pe langa contractul in sine, clientul sa imi semneze diverse anexe atunci cand au fost depasite anumite etape din procesul de creere al unui website.
Exemplu:
- Designul siglei
- Designul site-ului propriu zis
- Dezvoltarea website-ului din punct de vedere tehnic
- Semnatura de finalizare si acceptare a proiectului

Va multumesc,
Alexandru
Cel mai recent răspuns: silveralecs , utilizator 12:23, 7 Februarie 2011
Raspunsul la aceasta intrebare se poate da numai in privat din punctul meu de vedere.
Un pret estimativ m-ar interesa.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Drepturi de autor asupra unui website ankiutel ankiutel Dezvolt un site web unde imi voi afisa serviciile de web design si grafic design pe care le prestez in calitate de persoana juridica. Din cunostintele mele, ... (vezi toată discuția)
Somație de platã fãrã temei – cum se procedeazã? AndraProca AndraProca Bună ziua, Am un prieten care e PFA, și care-a încheiat un contract de prestări servicii pe care l-a dus la capăt pe jumătate (și a fost ... (vezi toată discuția)
Definire termen de "finalizare" in cazul unui proiect web cosmina1 cosmina1 Buna ziua, Care este momentul \"finalizarii\" unui proiect web in conditiile in care in contract nu este specificat acest moment ? Respectivul proiect ... (vezi toată discuția)