Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Contract prestari servicii web
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Contract prestari servicii web

Buna ziua,
Imi puteti spune cam cat ar costa intocmirea unui contract pentru prestari servicii web ?
M-ar interesa ca pe langa contractul in sine, clientul sa imi semneze diverse anexe atunci cand au fost depasite anumite etape din procesul de creere al unui website.
Exemplu:
- Designul siglei
- Designul site-ului propriu zis
- Dezvoltarea website-ului din punct de vedere tehnic
- Semnatura de finalizare si acceptare a proiectului

Va multumesc,
Alexandru
Raspunsul la aceasta intrebare se poate da numai in privat din punctul meu de vedere.
Un pret estimativ m-ar interesa.