Forum Discuţii juridice Executare silită contestatie evaluare
Discuție deschisă în Executare silită

contestatie evaluare

Buna.Am un dosar de executare silita si azi mi-a venit o comumicare prin care se aduce le cunostinta ca in data de 15 martie v-a fi scoasa la licitatie casa pentru o anumita suma care cu care nu sunt de acord.Vreau sa stiu daca pot face contestatie la evaluare si care este procedura.Va multumesc
Dar vi s-a comunicat Raportul de evaluare imobiliara?
Ca sa puteti contesta trebuie sa aveti un act de executare la care sa faceti aceasta contestatie.
Obligatoriu avocat.