avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 572 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... viceprimarul poate fi schimbat daca este in CM?
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

viceprimarul poate fi schimbat daca este in CM?

Cred ca acest lucru va deveni un obicei in viitorul apropiat, tinand cont de nou-creata USL...De aceea, as dori sa intreb daca viceprimarul poate fi schimbat in lipsa, internat fiind, sau in concediu medical, si daca nu, cat poate ,,fenta'' aceasta situatie.Multumesc.

Alte discuții în legătură

Admitere clasa a v-a Anca Tampa Anca Tampa Buna ziua, Am un fiu in clasa a IV-a care a dat admitere la o clasa de performanta, creata in scoala generala la care se afla. A luat acest examen si ... (vezi toată discuția)
Domeniu public MSG MSG Cum se inregistreaza in patrimoniu un bun public care si-a schimbat achizitorul??(cum se inregistreaza dupa receptia lucrarilor???) (vezi toată discuția)
Vanzare bunuri unui minor - modalitati, conditii, valabilitate danyaly danyaly Buna ziua am o bunica in varsta de 75 de ani care detine un teren.aceasta ar dori ca in viitorul apropiat sa treaca respectivul pamant pe numele copilului ... (vezi toată discuția)