Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Functionarii publici pot accesa fonduri europene ...
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Functionarii publici pot accesa fonduri europene (masura 141)?

Buna ziua ! As dori sa stiu daca, in calitate de functionar public pot accesa fonduri europene (masura 141)? Daca ma pot autoriza? Va multumesc !
da, puteti accesa, legea nr. 1161/2003 s-a modificat in acest sens.:)
dar daca persoana este politist? se poate autoriza sa beneficieze de banii de pe masura 141? multumesc
doar daca statutul politistului permite...desi, nu cred. :)