Forum Discuţii juridice Asociaţii şi fundaţii, într-un ... Finantare ONG
Discuție deschisă în Asociaţii şi fundaţii, într-un cuvânt: ONG-uri

Finantare ONG

Ce sanse exista ca un O.N.G. sa beneficieze de fonduri europene nerambursabile?Si daca acestea exista, ce conditii ar trebui sa indeplineasca O.N.G.-ul respectiv pentru a fi eligibil?
Exista finantari nerambursabile pentru un ONG .. gasiti mai multe detalii aici
[ link extern ]

www.avocatnet.ro/content/for...