Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Termenul emiterii unei decizii de pensie
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Termenul emiterii unei decizii de pensie

Buna seara, dupa depunerea actelor pentru pensionare, care este perioada pentru primirea deciziei ?
Va multumesc
cunosc 2 cazuri la care a durat 6 luni (ptr.fiecare). 45 de zile parca ar fi termenul dar ....
45 zile ,Si de regula nu se depaseste perioada
Si de regula nu se depaseste perioada

:D nu am scris prostii.
Multumesc de raspuns , 45 de zile lucratoare , deci inca un pic de rabdare si mult noroc
Sa ne spui si noua daca s-a incadrat in 45 de zile.