avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1288 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Reglementari privind medicii
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Reglementari privind medicii

Medicul care are o clinica/cabinet particular deschisa poate sa aiba CONVENTIE CIVILA DE PRESTARI SERVICII si Contract de munca la alta clinica privata? Care sunt legile si ordonantele care reglementeaza aceste probleme? #-o

Alte discuții în legătură

Contract de munca raulgonzales raulgonzales Am urmatoarea speta O verisoara de a mea a lucrat ca asistent medical la un cabinet medical in baza unei conventii civile de prestari servicii.Dupa ce nu s-a ... (vezi toată discuția)
Pfi -medic , contract de colaborare. AC AC Buna ziua! Am rascolit netul in cautarea unui raspuns, pe care evident nu l-am gasit si atunci am apelat la acest forum. Problema mea se refera la un PFI ... (vezi toată discuția)
Contracte intre srl si medic criscas007 criscas007 Puteti sa-mi spuneti ce fel de contract se incheie intre medic si Clinica privata SRL? contract de prestari servicii? Multumesc (vezi toată discuția)