Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii vizualizare stare declaratie unica 112
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

vizualizare stare declaratie unica 112

Incerc sa vizualizez starea declaratiei unice 112 pe [ link extern ] .
Gresesc eu undeva?
[ link extern ] /

Asta era
Da, aici era. Scuze, dar nu mi s-a afisat intreg textul. Il mai trimit o data.
....si acolo introduc CUI-ul, si nr de inregistrare pe care mi l-au dat pe declaratie. Este corect, ca mie imi apare urmatorul mesaj: Vizualizare Declaratie Unica Nu exista. Verificati introducerea cui-lui si a indexului, respectiv a numarului de inregistrare.
Gresesc eu undeva?
Poate nu ati introdus numarul corect. Ar trebui sa va apara macar mesajul* in curs de procesare....
Cand ati depus declaratia?
Popa Adrian, Contabil
Nu stiu exact ca nu am depus-o eu, insa stiu ca pe data de 15.02.2011 era deja depusa.
Pe 11.02.2011, am vazut pe declaratie.