avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 619 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii vizualizare stare declaratie unica 112
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

vizualizare stare declaratie unica 112

Incerc sa vizualizez starea declaratiei unice 112 pe [ link extern ] .
Gresesc eu undeva?
Cel mai recent răspuns: suciugeorgeta , utilizator 12:13, 29 Martie 2011
[ link extern ] /

Asta era
Da, aici era. Scuze, dar nu mi s-a afisat intreg textul. Il mai trimit o data.
....si acolo introduc CUI-ul, si nr de inregistrare pe care mi l-au dat pe declaratie. Este corect, ca mie imi apare urmatorul mesaj: Vizualizare Declaratie Unica Nu exista. Verificati introducerea cui-lui si a indexului, respectiv a numarului de inregistrare.
Gresesc eu undeva?
Poate nu ati introdus numarul corect. Ar trebui sa va apara macar mesajul* in curs de procesare....
Cand ati depus declaratia?
Ultima modificare: Vineri, 18 Februarie 2011
Popa Adrian, Contabil
Nu stiu exact ca nu am depus-o eu, insa stiu ca pe data de 15.02.2011 era deja depusa.
Pe 11.02.2011, am vazut pe declaratie.

Alte discuții în legătură

D101 si situatii financiare anuale Herra_ Herra_ 1. Nu stiu unde (pe ce site) pot sa depun D101. Pe e-guvernare exista precizarea \"declaratia 101 nu se depune aici\". Am incercat pe anaf.ro . Imi da mesaj ... (vezi toată discuția)
Stare d112 bastti bastti Buna ziua Am o problema poate ma puteti ajuta. Am transmis D112 si am primit un index pe cre l-am notat. Azi am vrut sa verific starea lor.Daca intru pe ... (vezi toată discuția)
Verificicare pe net a dec112 kinga79 kinga79 am depus decl. la ghiseu, trebuie validat si pe net? (vezi toată discuția)