Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... subiectele noiembrie 2010 la exam pt av. stagiar - ...
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

subiectele noiembrie 2010 la exam pt av. stagiar - OEPA si Procedura penala

Mai stie cineva subiectele din noiembrie 2010 la exam pt av. stagiar - OEPA si Procedura penala, cu exactitate si punctajul/subiect ?
Eu le-am pierdut si imi amintesc ca la OEPA era contr asist jur cu 6 puncte
si la Proced penala - contestatia in anulare
Restul le-am radiat din memorie :D
tot ce cauti vei gasi mai jos:

[ link extern ]
Merci, esti o scumpa.
Mi le ceruse o dna avocat sa faca poante pe tema examenului
cu placere!
glume s-au facut cu duiumul la examenul asta. Noi pe seama lor si ei pe seama noastra:)
Glume, hmm - cred ca mai mult au facut ei pe seama noastra - mie nu prea mi-a venit sa rad, nici cind am dat examenul si nici dupa din motivele stiute de amandoi.
Insa se pare ca totul e dupa asemanarea realitatii mioritice, asa ca presupun ca era de asteptat sa fie asa cum fost cu BB - de unde nu e, nu prea are rost nici sa ceri sau sa astepti
Eu sunt de parere ca daca treci prin asa ceva facand-o onorabil (indiferent de corectitudinea examenului) si apoi mai ai puterea sa faci si glume de necaz atunci totul e ok. Sunt prea multe lucruri care merg prost ca sa nu folosim umorul, altfel ar fi jale