Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... CCM constructii
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

CCM constructii

Buna ziua.
Ma poate ajuta cineva cu ccm la nivel de ramura de constructii, precum si modificarile intervenite din 2007 pana in prezent?
Multumesc

Contractul Colectiv de Munca la nivel de ramura Constructii pe anul 2008-2009
si actele aditionale la acesta le gasiti accesand acest link :

[ link extern ]
Multumesc mult.