avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 982 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Timp liber şi ocupaţii cu care ... Cateodata este bine sa raspunzi singur!! \" Cati ani ...
Discuție deschisă în Timp liber şi ocupaţii cu care îl putem umple

Cateodata este bine sa raspunzi singur!! " Cati ani am??"

Cum calculeaza chinezii varsta creierului:ok: Un test care verifica varsta creierului daca este egala cu varsta...corpului sau... mai in varsta!!!
1. click pe "Start"
2. Asteapta numaratoarea inversa: 3, 2, 1
3. Memoreaza pozitia numerelor pe ecran si click pe cercurile de pe ecran in ordinea crescatoare a numerelor, de la cel mai mic la cel mai mare.
4. La sfarsit calculatorul va va da varsta creierului vostru. Succes! =D> :thumbup:

[ link extern ]

Ultima modificare: Miercuri, 2 Martie 2011
nucu$, utilizator
Cel mai recent răspuns: lia_alexe , utilizator 00:08, 25 Septembrie 2011
Ce face un om normal noaptea tarziu - sau dimineata devreme?!
Isi claculeaza varsta creierului! :happy:

E cu noua ani mai batran ca mine! O fi bine, o fi rau?!
trope_doi a scris:

Ce face un om normal noaptea tarziu - sau dimineata devreme?!
Isi claculeaza varsta creierului! :happy:

E cu noua ani mai batran ca mine! O fi bine, o fi rau?!

Raspunsul cred ca trebuie sa fie undeva ...pe acolo:-/ Dar nici eu n-am invatat chinezeste, asa ca n-am raspuns la intrebare.:D
Chiar sunt curios daca exista comentarii asupra "influentei" si "satisfactiei" mentalului, functie de diferentele de varsta primite (+ sau -) :weg:
nucu$ a scris:
trope_doi a scris:
E cu noua ani mai batran ca mine! O fi bine, o fi rau?!

Raspunsul cred ca trebuie sa fie undeva ...pe acolo:-/


Si unde e "acolo"? :-/ Al meu e mai tanar cu 5 ani.

Presupun ca trebuie sa-l gasim pe "acolo" ca sa intelegem ceva. :rofl:
Gabriela Pintea a scris:

Presupun ca trebuie sa-l gasim pe "acolo" ca sa intelegem ceva. :rofl:

:secret: Acolo, adica pe acea pagina scrisa in chinezeste#-o

Astept totusi mai multe reactii de raspuns, apoi cred ca am sa-mi pot exprima parerea (in formare) pe care mi-a facut-o acest "joc" plin de conotatii psihologice.
NB: Nu e mai relaxant decat o pauza de cafea-shueta??
nucu$ a scris:
:secret: Acolo, adica pe acea pagina scrisa in chinezeste#-o

=D> L-am gasit pe "acolo" fara sa invat limba chineza. Am facut testul inca o data, gresind in mod intentionat. Nu spun rezultatul. :secret:


Ultima modificare: Vineri, 4 Martie 2011
Gabriela Pintea, Consilier juridic

Alte discuții în legătură

Sa ne cunoastem potentialul. POPA GHEORGHE POPA GHEORGHE Unele teste sunt interesante pentru a ne cunoaste mai bine. Merita sa incercam, sa ne punem putin mintea la contributie, ca sa ne verificam cum mai stam cu ... (vezi toată discuția)
Instructaj de protectia muncii pe forum(am gresit sectiunea?) nucu$ nucu$ ATENTIE ! Acesta nu este un material official pe linie de protectia muncii, ca atare nu se va consemna in fisele de instructaj.:oops: Este insa ... (vezi toată discuția)
Urmatoarea proba de foc:logika nadia5 nadia5 Salut! felicitari celor admisi la prima proba=D> si eu am trecut cu bine de ea. urmatoarea grija este proba a doua, pt ca nu stiu exact cum se desfasoara, cat ... (vezi toată discuția)