Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Ajutoare comunitare pentru someri si pensionari
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Ajutoare comunitare pentru someri si pensionari

buna ziua! sunt alexandra si am 20 de ani .Am somaj 300 de lei pt ca am terminat liceul in vara. As vrea sa stiu ce ar trebui sa primesc de la primarie ca ajutor comunitar de la UE? mai exact ce cantitate de faina , zahar , lapte praf ,malai etc ar trebui sa primesc? SI daca tot suntem la acest subiect as mai dori sa stiu si ce ar trebui sa primeasca bunica mea ,care are o pensie de 394 lei (pensie de colectiv ) MULTUMESC ANTICIPAT!!!
alex19, utilizator