Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Anexa HG nr. 400/2001
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Anexa HG nr. 400/2001

Stimate Doamne/Stimati Domni,

Va rog respectuos sa-mi trimiteti pe adresa de e-mail cost.pusa@yahoo.com sau carmen.cost@almaviva.ro Anexa publicata in M.O. nr. 251 bis/2001 la H.G. 400/2001 .

Va multumesc anticipat,
Cost Pusa
V-am trimis pe adresa de mail cost.pusa@yahoo.com .... :)
buna ziua, va rugam sa afisat pe site aceasta anexa, foloseste multor persoane. Multumesc
HG nr. 400/2001 a fost abrogata prin HG nr. 155/2011.
www.avocatnet.ro/content/for...