Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Cei de la o firma de paza si protectie au voie sa ma ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Cei de la o firma de paza si protectie au voie sa ma opreasca?

as vrea sa va intreb daca cei de la o firma de paza si protectie care patruleaza la noi in localitate (presupun ca la solicitarea primariei ) au voie sa ma opreasca noapte cand imi conduc masina?
NU!!!!!!!
si eu asa stiam,ms de raspuns