Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Actualizare Revisal
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Actualizare Revisal

Revin din nou cu Revisal,problema este urmatoarea : in cadrul programului Revisal la sectiunea lista salariati nu imi apar toti salariati, trebuie reactualizat ceva sau ce trebuie sa fac pentru ca o sa apara noul Revisal si nu pot accesa ceilalti salariati, nu pot sa le trec salariile si asa mai departe , trebuiesc actualizate datele sau ce?
probabil ca a fost completat revisal-ul de la calculatoare diferite.
Daca nu puteti recupera bazele de date, verificati informatiile angajatilor in revisal si recompletati o baza de date unitara.
De unde sa recuperez baza de date si unde verific informatiile in revisal si cum sa recompletez baza de date nu se dubleaza contractele .
degeaba va chinuiti,cand v-a intra in vigoare noua hotarare privind revisal ,cel vechi se v-a arhiva la sediul angajatorului si se v-a completa unul nou care v-a cuprinde si salariul .Cititi in proiectul de modificare ultimele paragrafe.
dumi32 a scris:

De unde sa recuperez baza de date si unde verific informatiile in revisal si cum sa recompletez baza de date nu se dubleaza contractele .

Cum s-a facut transmiterea Revisalului ? .... numai online sau si pe suport magnetic la sediul ITM-ului ...?
Transmiterea s-a facut online