Forum Concursuri Avocatnet.ro Câştigători şi premii Premiile concursului din perioada 02 - 09.06.2008
Discuție deschisă în Câştigători şi premii

Premiile concursului din perioada 02 - 09.06.2008

Premiile se acorda utilizatorilor care au cele mai multe mesaje postate in forum, la sfarsitul acestei perioade (ora 00.00 a zilei de duminica, 09 iunie 2008).

Locul 1: "Matsushita Leadership - Ce avem de invatat de la cel mai remarcabil antreprenor al Secolului 20"
- John P. Kotter, Editura Publica.

Locul 2: "Business Minds - Intra in mintea celor mai mari ganditori de management" - Tom Brown, Stuart Crainer, Des Dearlove, Jorge N. Rodrigues, Editura Publica.

Castigatorii sunt rugati sa trimita datele lor de contact (username, adresa, numar de telefon, numele complet) la urmatoarea adresa de mail: mihaela@avocatnet.ro.
Admin, administrator
Perioada de concurs este 02-16.06.2008, cum scrie in titlu, sau 02-09 iunie, cum ar rezulta din text?
Cred ca este 02.06.2008 - 09.06.2008 ;)