Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... In cat timp primesc solutia in scris ?
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

In cat timp primesc solutia in scris ?

De primit acasa nu am primit nimic scris, desi solutia a aparut pe site-ul: [ link extern ]
In cat timp se primeste acasa aceasta solutie si cum se calculeaza timpul pana la apel, recurs, pana devine irevocabila, etc. Este vorba despre un dosar de partaj.
Se ia data de 7 martie 2011 (data la acre a aparut pe site) ca referinta ?
termenul pana cand puteti ataca hotararea, curge de la data de pe stampila postei pusa pe comunicare
si care este acest termen ?
Dumnezeu cu mila Lui...intre o luna si cateva luni
Cateva luni ???
Dupa ce ca se plateste 3 % din valoarea masei partajabile se mai asteapta si...cateva luni ?...pai...pot fi si 11 luni ca tot cateva sunt :(
Nu se poate face absolut nimic in acest timp ?...adica sa se ceara o urgentare a trimiterii...ma rog...ceva
tinerica, utilizator
puteti depune cerere de urgentare a redactarii hot, va trebui s-o motivati
aveti discutii pe tema aici
www.avocatnet.ro/content/for...
gi-jane2, moderator