avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 571 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... INFORMATII
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

INFORMATII

UN AGENT DE MUNCA TEMPORARA IN STRAINATATE,POATE SA-SI CAUTE SI SA-SI ANGAJEZE SINGUR ANGAJATII,S-AU TREBUIE SA SE ADRESEZE FIRMELOR DE SELECTIE SI PLASARE FORTA DE MUNCA IN STRAINATATE?
SI CAT TREBUIE SA PLATEASCA PE LUNA TAXE PENTRU UN SEZONIST SI CAT PENTRU FIRMA?MULTUMESC.

Alte discuții în legătură

Munca in strainatate CarolinaIo CarolinaIo Salutare tuturor!! Am cautat job-uri in Ro pe net, pe la targuri de job-uri, prin ziare... inutil... nu gasesc un job cu salariu cat sa traiesc decent, iar ... (vezi toată discuția)
Munca temporara in strainatate adela ioana adela ioana Buna ziua Indraznesc sa pun si eu o intrebare la care nu gasesc pe nicaieri raspuns #-o. Este vorba de obligatiile agentiilor de munca temporara si mai ... (vezi toată discuția)
Cod caen 7810 pacurariu maria pacurariu maria va rog sa imi spuneti daca o firma cu codul CAEN 7810 poate detasa angajatii in spatial UE?? Multumesc mult pentru raspunsuri (vezi toată discuția)