avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1412 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Despre secretar dactilograf
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Despre secretar dactilograf

Sunt incadrata ca secretar dactilograf debutant. As vrea sa stiu unde gasesc o grila de salarizare pentru personalul nedidactic, si care sunt gradele acestei functii pe care sa le pot parcurge(am inteles ca ar fi secret-dact debutant, apoi II si I) multumesc anticipat!

Alte discuții în legătură

Noile grile salarizare invățământ skywalker73 skywalker73 Bună seara. In noile grile de salarizare a personalului didactic auxiliar din invățământ la funcția instructor de educatie extrașcolară s-au modificat ... (vezi toată discuția)
Stabilire salariu conform noua lege a salarizarii unice in sectorul bugetar ! florin_s28 florin_s28 Buna ziua! Referitor la Legea nr. 330 / 2009 publicata in Monitorul Oficial nr. 762 din 09 noiembrie 2009 - Legea-cadru privind salarizarea unitara a ... (vezi toată discuția)
Rasp urgent va rog tzika tzika ocup postul de secretar dactilograf din oct 2010 pe nedidactic studii medii. intrebarea mea este : exista trepte de avansare, care sunt si in cat timp se ... (vezi toată discuția)