Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Intrebare
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Intrebare

Va rog pe Dvs. sa ma ajutati cu un model de fisa postului pentru "corhanitor" si pentru "fasonator" in exploatarea forestiera. Nu am aflat nicaieri un raspuns,
Multumesc
velescu.maria@gmail.com
pentru fasonator gasiti aici fisa postului
[ link extern ]

Fisa postului pentru ocupatia de Corhanitor
[ link extern ]