Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... 2 proprietari la un autoturism
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

2 proprietari la un autoturism

Am cumparat cu prietena mea un autoturism l-am trecut doar pe ea (este unicul proprietar) . Acum vreau sa devin si eu proprietar al masinii , adica shimbarea talonului cu 2 proprietari in loc de unul,mentionez ca ea este deacord cu acest lucru , ce trebuie sa fac si cui sa ma adresez ca nu stiu .... va multumesc anticipat
interesati-va la politie..e o situatie mai neobisnuita
multumesc mult pentru raspuns :)